Refresh - 10:35:19 AM
Second Round HJK Helsinki HJK Helsinki 6:00 PM FC Viktoria Pilsen Viktoria Plzen
Second Round Maccabi Haifa Maccabi Haifa 7:00 PM Olympiakos Piräus Olympiacos
Second Round Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 8:00 PM Fenerbahce Istanbul Fenerbahce
Second Round Ferencváros Ferencvárosi TC 8:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Second Round NK Maribor NK Maribor 8:15 PM FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff
matchday 18
Ceará SC Ceará Sporting Club 1:0 Avaí FC (SC) Avaí FC
matchday 19 Brusque-SC Brusque Futebol Clube (SC) 1:1 Grêmio Porto Alegre Grêmio
matchday 19 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:0 Sampaio Corrêa FC (MA) Sampaio Corrêa
matchday 19
EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
matchday 19 Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 1:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
matchday 19 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:1 Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
Second Round Botev Plovdiv Botev Plovdiv 7:00 PM APOEL Nikosia APOEL Nicosia
Second Round Víkingur Víkingur Gøta 8:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Second Round Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 9:00 PM KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
matchday 2 FF Jaro FF Jaro postponed SJK Seinäjoki II SJK II
matchday 9 Atl. Tucuman Club Atlético Tucuman 1:0 Club Atlético Sarmiento (Junin) Sarmiento Junin
matchday 9
Racing Club Racing Club 1:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal Sarandí
matchday 9 Argentinos Jrs. AA Argentinos Juniors 2:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
matchday 9
San Lorenzo CA San Lorenzo de Almagro 7:00 PM Club Atlético Unión CA Unión
matchday 9 Patronato Club Atlético Patronato 9:30 PM Club Atlético Tigre Tigre
matchday 20 Ferro (GP) Ferro Carril Oeste de General Pico La Pa 7:00 PM Estudiantes de San Luis E. de San Luis
matchday 20 DEPRO Club Defensores de Pronunciamiento 7:00 PM Club Atlético Central Norte Central Norte
matchday 20 Crucero Club Mutual Crucero del Norte 7:00 PM Atlético Racing Córdoba Racing (C)
matchday 20 CD N.Otamendi Circulo Deportivo Nicanor Otamendi 8:00 PM Club Sol de Mayo Sol de Mayo
matchday 20 Juv. Unida (SL) Club Atlético Juventud Unida Universitario 8:00 PM Club Olimpo Olimpo
matchday 20 Sp. Peñarol Club Sportivo Peñarol 8:00 PM Deportivo Camioneros Camioneros
matchday 20 Huracán LH CA Huracán Las Heras 8:00 PM Sportivo Desamparados Desamparados
matchday 20 Sansinena Sansinena Social y Deportivo 8:00 PM Club Cipolletti Cipolletti
matchday 20 Club Ciudad Bol Club Ciudad de Bolivar 8:00 PM Villa Mitre Villa Mitre
matchday 20 Union (S) Club Atletico Union de Sunchales 8:00 PM Defensores de Belgrano de Villa Ramallo Defensores (VR)
matchday 20 Boca Unidos Club Atlético Boca Unidos 8:50 PM CD Juventud Unida (Gualeguaychú) Juv. Unida (G)
matchday 3 Jocoro Jocoro FC postponed Santa Tecla FC Santa Tecla
matchday 3 FAS CD FAS postponed CD Chalatenango Chalatenango
Round of 16 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 12:00 PM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
matchday 4 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 1:1 Tepatitlán FC Tepatitlán
matchday 4 Cancún FC Cancún FC 1:0 Tlaxcala FC Tlaxcala
matchday 4 Dorados Sinaloa Dorados de Sinaloa 1:0 Atlético La Paz Atlético La Paz
Group Stage Bonnyrigg Bonnyrigg Rose FC 8:45 PM Falkirk FC Falkirk
Group Stage FC Edinburgh FC Edinburgh 8:45 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath
Group Stage Hibernian FC Hibernian FC 8:45 PM Greenock Morton FC Morton
matchday 2 Sol de América Club Sol de América 11:00 PM Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
matchday 12 Selangor FC Selangor FC 3:00 PM Kuala Lumpur City FC Kuala Lumpur
matchday 12 Penang Penang FC 3:00 PM Johor Darul Ta'zim Johor DT
matchday 12 Melaka Melaka United FC 3:00 PM Petaling Jaya City FC PJ City FC
34' NJ City Nanjing City 0:0 Guangxi Baoyun GX PG Haliao
35' SC Jiuniu Sichuan Jiuniu postponed Qingdao Zhongchuang Hengtai QD Youth Island
matchday 9 SH JD Huilong Shanghai Jiading Huilong 1:30 PM Qingdao Jonoon QD Hainiu
matchday 15 Forge FC Forge FC 5:1 FC Edmonton FC Edmonton
matchday 15 Cavalry FC Cavalry FC 0:1 York United FC York United
matchday 1 LD Alajuelense LD Alajuelense 10:30 PM Santos de Guápiles FC Santos FC
Round of 16 Imbabura SC Imbabura SC 2:1 LDU Quito LDU Quito
matchday 8 HAGL FC Hoang Anh Gia Lai FC 12:00 PM BECAMEX Binh Duong FC Binh Duong FC
matchday 8 Hanoi FC Hanoi FC 2:15 PM Sai Gon FC Sai Gon FC
matchday 8 HCMC FC Ho Chi Minh City FC 2:15 PM Hong Linh Ha Tinh FC Ha Tinh FC
group stage China China 12:00 PM Südkorea South Korea
matchday 20 Uttar Baridhara Uttar Baridhara SC 12:00 PM Chittagong Abahani Chittagong Aba.